Balustradę można wykonać z różnych materiałów. Wśród popularnych propozycji znajdują się stal oraz szkło. Na co warto się zdecydować? 

Zarówno balustrady stalowe, jak i te szklane mają swoje zalety i wady. Sprawdź je razem z nami i wybierz najlepszą ofertę!

Balustrady stalowe

Stal jest uniwersalnym, trwałym, eleganckim materiałem, z którego można wykonać wymarzone balustrady . Może być to stal nierdzewna lub malowana na różne kolory. Jest wytrzymała i plastyczna. Daje nieograniczone możliwości w tworzeniu wzorów i kształtów. Od bardzo delikatnych prawie koronkowych form po solidnie wyglądające, ciężkie konstrukcje. 

Balustrady można wykonać do każdego rodzaju schodów: z kamienia, glazury, drewna, żywicy, betonu. Do każdego stylu wnętrza można zaprojektować odpowiednią balustradę. Ceny balustrad są uzależnione od wzoru i użytego materiału. Znaczenie ma także sposób montażu. Balustrady proste, nowoczesne będą zdecydowanie tańsze od skomplikowanych formą lub bardzo gęstych , pracochłonnych zabezpieczeń. Niewątpliwie idealne balustrady do nowoczesnych schodów w salonach są wizytówką i ozdobą wnętrza.

Balustrady szklane

Szkło jest bardzo szykowne i luksusowe. Schody drewniane z balustradą szklaną lub balustrada szklana w złotym okuciu są naprawdę bardzo efektowne. Musimy liczyć się wtedy jednak z wyższymi kosztami niż za balustrady stalowe.

Nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo – nowoczesne balustrady szklane są bardzo trwałe, szkło jest zabezpieczone folią przed rozbiciem się na drobne kawałki.

GoldStal – balustrady wewnętrzne nowoczesne, balustrady złote Warszawa – zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Nr katalogowy 92
Nr katalogowy 86