Balustrady wewnętrzne

Artystyczne, nowoczesne balustrady

Zajmujemy się profesjonalnym kowalstwem artystycznym, dzięki czemu możemy zadowolić klientów szukających niekonwencjonalnych zabezpieczeń m.in. schodów. Największą popularnością cieszy się balustrada stalowa, niemniej jednak łączymy ją również z drewnem oraz szkłem. Znajduje zastosowanie nie tylko w obiektach publicznych czy zabytkowych, ale także prywatnych domach, mieszkaniach czy rezydencjach. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać najróżniejsze balustrady na schody metalowe. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, w związku z czym za każdym razem, efekt jest zadowalający. Wykonujemy balustrady wewnętrzne stalowe i nie tylko na indywidualne zamówienia. Staramy się podążać za panującymi trendami oraz modą, dlatego do produkcji tego typu wyrobów wykorzystujemy też stal nierdzewną, miedź i corten. Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się balustrady na schody, które są metalowe. Ich design spełnia kryteria modnego obecnie stylu loftowego.  Dzięki temu, że barierka na schody jest nierdzewna, nie wymaga kosztownego serwisowania. Nie są konieczne specjalne zabiegi konserwacyjne, takie jak malowanie czy nakładanie powłoki ochronnej.

Oryginalne balustrady stalowe

Klienci decydujący się na nasze usługi, mają szeroki wybór materiałów, z jakich możemy dla nich wykonać konstrukcje stalowe. Balustrady to nasza specjalność, co doskonale obrazują zdjęcia pochodzące ze zrealizowanych zleceń. Są oryginalne, estetyczne i stworzone z finezją. Jeśli szukasz wykonawców, którzy sprostają Twoim wymaganiom, podejmując się wykonania zlecenia, jakim będzie balustrada nowoczesna stalowa, skontaktuj się z nami. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby realizacja była zgodna z oczekiwaniami. Balustrada stalowa świetnie sprawdzi się też we wnętrzach w stylu glamour. Jest polecana nie tylko do domów i mieszkań, ale również do gabinetów, biur czy restrauacji. Nasza firma cieszy się renomą nie tylko wśród Klientów zainteresowanych balustradami wewnętrznymi stalowymi, ale także jako producent drzwi loftowych i przeszkleń. Dzięki naszym usługom można kompleksowo wyposażyć dom. Balustrada schodowa stalowa jest też niezwykle praktyczna. Cechuje ją uniwersalność, łatwość w czyszczeniu oraz opływowy kształt.

Wytrzymałe barierki na schody – stal nierdzewna

Barierki schodowe już od dawna przestały pełnić jedynie funkcję ochronną. Obecnie niezwykle istotnym aspektem konstrukcji stalowych w formie balustrad jest estetyka. Zapewniają komfort i bezpieczeństwo poruszania się po schodach, będąc jednocześnie ozdobą wnętrza. Balustrada nowoczesna stalowa cechuje się niebanalnym i nowatorskim designem. Najczęściej wybierają ją miłośnicy minimalizmu oraz aranżacji w stylu industrialnym. Proponujemy też jedyną w swoim rodzaju balustradę z nierdzewki. Cechują ją doskonałe parametry techniczne oraz walory estetyczne. Fakt, że barierka na schody jest nierdzewna sprawia, że charakteryzuje się trwałością i odpornością na korozję. Ponadto ma niewielką porowatość, dzięki czemu jest łatwa w czyszczeniu. Konstrukcje stalowe, takie jak balustrady, odznaczają się też prostotą i elegancją. Dzięki temu wpasują się zarówno w charakter wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych. Balustrada z nierdzewki to doskonały wybór dla osób ceniących połączenie funkcjonalności oraz estetyki. Spełniają najwyższe standardy jakości i wytrzymałości.