Schody

Schody wewnętrzne w dowolnym stylu

Schody są nieodłącznym elementem konstrukcyjnym w budynkach dwukondygnacyjnych. W miejscach, w których nie zamontowano windy, korzysta się z nich wyjątkowo często. Oprócz tego często spotyka się również schody w salonie w domach wielorodzinnych. Znajdują one swoje zastosowanie także w większości obiektów biurowych. W związku z tym warto zwrócić szczególną uwagę na to, jak wyglądają schody i jakie mają balustrady. Metalowe cieszą się największą popularnością ze względu na cały wachlarz możliwości ich aranżacji oraz wytrzymałość. Oferujemy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie, wykonywane według indywidualnych wytycznych. Dbamy o to, aby schody i barierki metalowe były nie tylko estetyczne, ale też bezpieczne. Pełnią więc funkcję ochronną i dekoracyjną.

Solidne schody oraz barierki metalowe

W zakresie naszych usług proponujemy solidne schody oraz barierki metalowe. Podejmujemy się realizacji nawet mocno skomplikowanych projektów. Wykonujemy schody i barierki metalowe przedstawiające wzory składające się z niewielkich komponentów. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Przyjmujemy każde zlecenie, zarówno na schody w salonie jednobiegowe, dwubiegowe, łamane, kręcone, wachlarzowe, jak i zabiegowe. Niezależnie od miejsca oraz ich wielkości dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług, a także zadowolenie inwestorów. Przygotujemy schody i balustrady metalowe, które idealnie wkomponują się w aranżację wnętrza. W naszych dotychczasowych realizacjach wykonywaliśmy projekty o charakterze loftowym, minimalistycznym, nowoczesnym czy glamour.

Nowoczesne schody w salonie

Nowoczesne schody do domu są rozwiązaniem dla osób ceniących minimalistyczną elegancję i niebanalną estetykę. Design jest szczególnie ważny, jeśli są to schody w salonie. Powinny one wówczas stanowić dopełnienie aranżacji przestrzeni. Dużą rolę odgrywają też nie same schody, ale balustrady metalowe. Będą świetnie prezentować się we wnętrzach loftowych, a także w biurowcach czy hotelach. Schody posiadające barierki metalowe charakteryzują się trwałą i jednocześnie lekką konstrukcją. Ponadto bardzo dobrze komponują się z drewnem.