Gdy stajemy przed decyzją czy powierzyć architektowi wnętrz swój dom czy samemu zająć się aranżacją, opierając się na wyczuciu i zebranych inspiracjach, trzeba przemyśleć ten temat.

Jeśli mamy dużo czasu, intuicję i ogromną wyobraźnię przestrzenną to możemy zaryzykować. Zabawa będzie przednia, oby fachowcy wytrzymali tą presję, pamiętajmy o tym, że poprawki nikogo nie wprawiają w dobry humor i są kosztowne. 🙂

Media przechowują i służą pomocą tysiącami zdjęć z inspiracjami, może nam to pomóc w określeniu i ukierunkowaniu naszych preferencji. W sprecyzowaniu stylu, który nam odpowiada. To bardzo dużo. Wystarczy potem konsekwentnie wykorzystywać przewodni motyw we wszystkich elementach wnętrza od płytek, parkietów, ścian po meble, balustrady, drzwi.

Ogromnym zainteresowaniem cieszy się styl modern, a teraz jest to połączenie eleganckiego drogiego wnętrza z nowoczesnymi elementami jak drzwi loftowe w różnych kolorach: białych, czarnych i złotych, proste nowoczesne balustrady stalowe, również piękne złote, połyskujące w świetle niebanalnych żyrandoli. Europejski Dubaj. 🙂

Jednak gdy nie czujemy się na siłach podjąć to ryzyko to z pomocą przychodzi cała rzesza architektów wnętrz z zapleczem umiejętności, wykwalifikowania, narzędzi, które pozwolą wirtualnie poczuć się we własnym domu.

Zaskakujące czasem i nieoczywiste połączenia lub rozwiązania techniczne wprawiają w przyjemne osłupienie czego i Państwu życzymy.