Drzwi przeszkolone to atrakcyjna alternatywa dla standardowych drzwi – kiedy sprawdzą się najlepiej?

Wielu osobom wydaje się, że drzwi przeszklone nie sprawdzą się w ich domu lub w mieszkaniu. Warto jednak wskazać, że stylowe drzwi pokojowe przeszklone mogą pasować do różnych aranżacji!

Najpiękniej wyglądają jako wysoka zabudowa oddzielająca np. kuchnię od salonu. Widać wtedy całe wnętrze, które tylko funkcjonalnie jest oddzielone a nie zabiera ani światła dziennego ani przestrzeni. 

Idealnym rozwiązaniem jest też wydzielenie kącika do pracy home ofice- gdzie przy stosunkowo małej przestrzeni nie mamy wrażenia ciasnoty i spokojnie możemy zająć się pracą. W brew krążącym opiniom taka zabudowa dobrze izoluje hałasy. 

Drzwi przeszklone – idealne do wielu wnętrz

Drzwi przeszklone wybierane są do różnych  aranżacji – możemy wybrać  eleganckie białe drzwi przeszklone wewnętrzne lub czarne drzwi  albo w innych barwach, na przykład szarości, srebra lub złota lub miedzi. Doskonale prezentują się tam, gdzie pożądana jest przestrzeń i subtelne delikatne ramy. Stal pozwala na skonstruowanie wizualnie wiotkiej i bardzo cienkiej konstrukcji zachowując wszelkie niezbędne normy do funkcjonalnego użytkowania. 

Bardzo często drzwi takie dobierane są do wnętrz w stylu industrialnym – takie drzwi metalowo szklane loftowe typu frame idealnie dopełniają przestrzenie stylizowane na przemysłowe.

Drzwi przeszklone – do każdego pokoju!

Drzwi przeszklone możemy dobrać do każdego pomieszczenia – salonu, kuchni, sypialni czy do łazienki. Świetnie prezentują się w każdym miejscu!

Dzięki zastosowaniu specjalnego rodzaju szkła, które nie prezentuje wnętrza pomieszczeń, zapewniają odpowiednią prywatność.