W sprzedaży możemy znaleźć pełną gamę gotowych, systemowych balustrad. Gdy jednak liczy się unikatowy wygląd, najlepszym wyborem będą balustrady wykonane na indywidualne zamówienie.

 Balustrady  montowane są  przy schodach i na antresolach.  Pozwalają na dekoracyjne ogrodzenie przestrzeni i zapewniają większe bezpieczeństwo.

Balustrada wewnętrzna na wymiar

Tam, gdzie liczy się indywidualne dopasowanie, najlepszym wyborem będzie balustrada  na wymiar. Można wówczas dostosować jej wymiary do konkretnej przestrzeni, na której ma być zamontowana.

Balustrada na wymiar doskonale nadaje się do przestrzeni o nietypowych wymiarach, gdzie zastosowanie gotowych elementów nie jest często możliwe.

Piękno jedyne w swoim rodzaju

Drugą dużą zaletą balustrad  na wymiar jest możliwość dopasowania ich do życzeń klienta pod względem wyglądu. Klasyczna czy nowoczesna? Prosta czy zdobiona? Czarna, a może w innych kolorach? Wybór jest ogromny!

GoldStal – balustrady Chorzów, Sosnowiec, Gliwice i inne miasta – wszystkich zainteresowanych zamówieniem balustrady na wymiar zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!