Za efektowne drzwi przeszklone wcale nie musimy płacić dużo – gdzie można zakupić je bez przepłacania?

Gdy wpiszemy do wyszukiwarki słowa typu „drzwi loftowe Warszawa”, możemy od razu znaleźć wiele ciekawych ofert. Jak jednak wybrać wśród nich najtańszą?

Co wpływa na koszt drzwi przeszklonych?

Drzwi przeszklone mogą kosztować od około 2500 złotych do nawet przeszło 4500 złotych za m2 powierzchni. To, ile zapłacimy za przeszklone drzwi do salonu lub innego wnętrza, zależy głównie od ich konstrukcji oraz od polityki cenowej producenta.

Przykładowo, jeśli chodzi o drzwi metalowe loftowe cena może być niższa niż drzwi złotych lub srebrnych, gdyż w drzwiach takich stosuje się czarną tańszą stal a ilość  szprosów nadających im industrialnego  wygląu ma nieznaczny wpływ na cenę.

Jak nie przepłacić za drzwi przeszklone?

Gdy nie chcemy płacić dużo za stylowe drzwi szklane, warto sprawdzić oferty u różnych producentów, aby wybrać te najlepsze – eleganckie, trwałe i dodatkowo takie, które nie będą bardzo drogie. Największe znaczenie ma nie tyle wielkość otworu co ilość elementów. Tak więc im więcej małych drzwi i fiksów tym droższa zabudowa.

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszych drzwi szklanych w firmie GoldStal – zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny przy perfekcyjnym wykonaniu i profesjonalnym montażu.